Спланувати витрати.
Купити зараз із Frisbee. Оплатити за своїм планом

Frisbee – це сервіс відкладених платежів. Із нами отримувати бажане можна без банківських карт і перших платежів. Frisbee сплатить покупку за вас, а план подальших виплат обираєте тільки ви.
Frisbee image Frisbee image Frisbee image

Ваш план покупок

Ми розуміємо, що життя складається з конкретних цифр на банківській картці та ідей покупок (наприклад, збереженого в Instagram або на Hotline).

Списки і цифри часто не товаришують між собою, і це норма. Щоб здружити бажання з реальністю, ми створили сервіс Frisbee.

Завдяки відкладеним платежам ви отримуєте повну свободу в покупках. Ви не просто обираєте свій план оплати частинами, а й не сплачуєте приховану комісію за дострокову виплату.

14 днів без переплат

Ми хочемо, щоб ви придивилися до своїх бажаних покупок. Відчули, доторкнулися чи поміряли їх. Тому ми створили план оплат будь-якими частинами протягом 45 днів.

А якщо ви повертаєте товар продавцеві у перші два тижні з моменту покупки, нічого не сплачуєте сервісу Frisbee. У план оплат протягом 45 днів вбудована безтурботність.

Замовте одразу кілька пар джинсів, залиште одні – дійсно вподобані. Перевірте в реальному житті, а чи потрібна взагалі ця йогуртниця. Тисячі товарів – і кожному з них достатньо двох тижнів для тест-драйву.

Frisbee – це новий шопінг

Багато онлайн-магазинів підключені до відкладених платежів Frisbee. Там ви знайдете одяг, аксесуари, косметику, мобільні телефони, побутову техніку, гаджети, товари для будинку або авто. Все, що вже давно бажалося або щойно захотілося.

Аксесуари

Купуйте із Frisbee свої Ray-Ban. Вдивляйтеся два тижні у новий сонцезахисний лук у дзеркалі. Приймайте рішення – залишити чи повернути окуляри.
Шоппинг с Frisbee

Гаджети

З новими бездротовими навушниками вигляд стильний і діловий. Головне, щоб вони не випадали з вух. За 14 днів вуха зрозуміють, чи їм комфортно з новими сусідами.
Шоппинг с Frisbee

Взуття

Ці нові туфлі створені для корпоративу! Але не завжди одразу зрозуміло, чи створені вони для вас. Мандруємо з вітальні до кухні 3 дні. Між кухнею і вітальнею приймаємо рішення – чи буде ногам добре, як і очам колег на корпоративі.
Шоппинг с Frisbee

Frisbee з партнерами дає більше, ніж Frisbee і партнери поодинці

Багато особливого

Разом із партнерами ми пропонуємо акції, даємо знижки та думаємо про бонуси. Про все це ви дізнаєтесь із наших розсилок, інформації на сайті або від партнерів Frisbee.
Шоппинг с Frisbee

Багато нового

Ми постійно шукаємо партнерів, щоб шопінгу без меж було більше. Кожного тижня ви будете бачити нові сайти партнерів.
Шоппинг с Frisbee

Багато хайпу

Ми хочемо створити в Україні культуру відкладених платежів. І цієї культури шопінгу, яка прийшла до нас із Заходу, найкраще місце на сайтах із модними товарами і послугами.
Шоппинг с Frisbee

Як працює Frisbee

Как работает Frisbee. Шаг 1
1
Оберіть покупку
Товар чи послуга – практично все що завгодно
Как работает Frisbee. Шаг 2
2
Визначтесь із планом
Будь-якими частинами протягом 45 днів або щомісяця за 3 місяці
Как работает Frisbee. Шаг 3
3
Увійдіть до системи
Під час першої покупки ви згаєте кілька хвилин, але це того варте
Как работает Frisbee. Шаг 4
4
Отримайте покупку
І сплатіть на своїх умовах, але вже згодом

Відкладайте не покупки, а платежі за них.
Для цього й існує Frisbee.