Миттєва розстрочка.
Але за своїми правилами.
За своїм планом

Перестаньте нескінченно гортати Instagram, переглядати каталоги інтернет-магазинів і зберігати бажане в закладках. Отримуйте що хочете зараз. Оберіть свій план покупок в інтернеті без усіляких «потім» із сервісом відкладених платежів Frisbee.
Frisbee image Frisbee image Frisbee image

Не дістаючи кредитну картку, взяти потрібне

У банків є свої правила. Але ваш шопінг в онлайн-магазинах, ваші покупки в інтернеті не повинні залежати від чийогось рішення. Кредитний ліміт дивиться в один бік, а ваші очі – на онлайн-курс, нові туфлі або те шкіряне сидіння для машини. Шкіряне і глибокого чорного кольору. Воно ваше.

Із Frisbee розстрочка на товари й послуги працює за вашими правилами. На ваших умовах. Без банків.

Купити миттєво, не думаючи про перший платіж

Перший платіж, перший внесок, перша оплата. Від цього ж втомлюєшся. Вам ще не сказали «так», але ви вже готуєтеся до першого платежу за розстрочкою. З нами інакше.

 

Ви миттєво отримуєте, наприклад, свій новий смартфон. А вже на цей смартфон вам прийде повідомлення від Frisbee про платежі. Але через місяць. Так в Україні робимо тільки ми.

Оформити миттєву розстрочку, знаючи одразу її умови

Умови завжди є. І неважливо, скільки приміток із зірочками поставив банк (або не банк), щоб умови було складніше знайти. З нами оформлення покупки починається з конкретних цифр. Ви одразу дізнаєтеся, які суми і коли потрібно платити. Залишилося тільки купити.

 

Приховані переплати не в моді. У моді оформлювати все миттєво. У моді ваші товари. Знати одразу, як працює миттєва розстрочка. Це в моді. А примітки із зірочками надто застаріли.

Розмовляючи з нами рідко, миттєво купити

Ви вже вирішили щось узяти зі свого улюбленого онлайн-магазину. Вам потрібна миттєва розстрочка без першого платежу.

 

Не хочемо створювати перешкоди для вас, хай які були ці перешкоди раніше від банків. Миттєва розстрочка від Frisbee – це купити зараз. А оплатити пізніше і за своїм планом. Уся покупка відбувається в онлайні й лише іноді з рідкісним дзвінком від нас. Оформити з нами можна все миттєво.

Миттєва розстрочка за планом, за вашим планом

Frisbee – це відсутність умов. Хоч для оформлення платежів – картка від банку і перший внесок не потрібні. Хоч при оплаті товарів і послуг – оплати й платежі робляться в будь-якому порядку.

 

Ніяких зайвих переплат, додаткових комісій за дострокове погашення. Зробіть оплату завтра, зробіть через місяць. Частинами. Хай які будуть правила, але вони ваші. Правильна миттєва розстрочка.

Допомагаємо оформити, нагадуємо оплатити

Немає банку. Є онлайн-магазин. Є ваш товар або послуга. Немає зайвих приміток із зірочками. Є оформлення покупки без першого платежу. Є миттєве отримання бажаного.

 

Ідеальний план. Які ще потрібні умови, щоб миттєва розстрочка правильно працювала? Прийшов час платежів. Ви ще на початку дізналися всі умови миттєвої розстрочки. А щоб нічого не забули, ми нагадаємо про майбутні оплати частинами в корисних повідомленнях. Frisbee вміє дбати.

Frisbee –
шопінг-пригода і не тільки

Ми не лише думаємо про відкладені платежі. Ми – не тільки миттєва розстрочка. Ми створюємо світ з онлайн-магазинів і сайтів партнерів із послугами. І жодного банку в цьому світі.

Шопінг

Сушарка для фруктів. Кремові туфлі. Примочка для комп’ютера. Пилосос на дуже багато ват. Штанга. Які завгодно товари. Жодного нав’язаного правила. Два плани оплат. Щоб ви створили правила покупок для себе. Чи не погодилися на правила від банків. На звичну розстрочку. На приховані переплати.

Миттєва розстрочка, якою вона була раніше, більше не потрібна. настав час просто оформити покупку.

І не тільки шопінг

Сотні ідей для приємних покупок

Стільки ж ідей не відмовляти собі в бажаному. Ваші правила. Жодного правила від банку.

Не потім. Зараз. Із Frisbee.