Угода користувача

Умови використання
Дана угода користувача (далі – Угода) являє собою оферту умов щодо користування веб-сайтом www.frisbee.ua (далі – Cайт) в особі адміністрації Сайту і фізичною особою (далі – Користувач) та регламентує умови надання Користувачем інформації для розміщення на Сайті.

Користувачем Сайту вважається будь-яка фізична особа, що коли-небудь здійснила доступ до Сайту, яка досягла віку, допустимого для акцепту даної Угоди.

Користувач зобов’язаний повністю ознайомитися з цією Угодою до моменту реєстрації на Сайті. Реєстрація Користувача на Сайті означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Угоди. У разі незгоди з умовами Угоди, використання Сайту Користувачем повинно бути негайно припинене.

Ця Угода може бути змінена та/або доповнена адміністрацією Сайту в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення. Ці Правила є відкритим і загальнодоступним документом.

Угода передбачає взаємні права та обов’язки Користувача й адміністрації Сайту за наступними пунктами:

  • Порядок використання Сайту
  • Персональна інформація
  • Обмеження відповідальності адміністрації Сайту
  • Порядок дії Угоди

Порядок використання
Адміністрація Сайту дозволяє вам переглядати інформацію з нашого Сайту виключно для особистого некомерційного використання. Забороняється змінювати матеріали Сайту, поширювати для громадських або комерційних цілей. Будь-яке використання інформації на інших веб-сайтах або в комп’ютерних мережах забороняється.

При реєстрації на Сайті та відправці особистих даних, використовуючи форму зворотного зв’язку, ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і свої контактні дані. Ресурс www.frisbee.ua залишає за собою право розсилки наших пропозицій на ваш номер, вказаний у формі зворотного зв’язку.

Ви можете звертатися до нас з питаннями, претензіями, побажаннями щодо поліпшення роботи або з будь-якою іншою інформацією. При цьому ви несете відповідальність, що дане звернення не є незаконним, загрозливим, не порушує авторські права, не дискримінує людей за будь-якою ознакою, а також не містить образи чи іншим чином порушує чинне законодавство України.

Персональна інформація
Адміністрація Сайту з повагою і відповідальністю ставиться до конфіденційної інформації будь-якого Користувача, який став відвідувачем цього Сайту. Приймаючи цю Угоду, Користувач дає згоду на збір і використання певної інформації про Користувача відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» та політики адміністрації Сайту про захист персональних даних. Крім того, Користувач дає згоду, що адміністрація Сайту може збирати, використовувати, передавати, обробляти й підтримувати інформацію, пов’язану з акаунтом Користувача з метою надання відповідних послуг.

Адміністрація Сайту зобов’язується здійснювати збір тільки тієї персональної інформації, яку Користувач надає добровільно в разі, коли інформація потрібна для надання (поліпшення) послуг Користувачеві.

Адміністрація Сайту збирає як основні персональні дані, такі як ім’я, прізвище, по батькові, адреса та електронна адреса, так і вторинні (технічні) дані – файли cookie, інформацію про з’єднання і системну інформацію.

Користувач погоджується з тим, що конфіденційність переданих через інтернет даних не гарантована в разі, якщо доступ до цих даних отримано третіми особами поза зоною технічних засобів зв’язку, підвладних адміністрації Сайту, адміністрація Сайту не несе відповідальності за збитки, завдані таким доступом.

Адміністрація Сайту може використовувати будь-яку зібрану через Сайт інформацію з метою поліпшення змісту Сайту, його доопрацювання, передачі інформації Користувачеві (за запитами), для маркетингових або дослідницьких цілей, а також для інших цілей, що не суперечать положенням чинного законодавства України.

Обмеження відповідальності
Адміністрація Сайту не несе жодної відповідальності за будь-які помилки, друкарські помилки й неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на даному Сайті. Адміністрація Сайту докладає всі необхідні зусилля, щоб забезпечити точність і достовірність поданої на Сайті інформації. Уся інформація та матеріали надаються на умовах «як є», без будь-яких гарантій, як явних, так і непрямих.

Інформація на Сайті постійно оновлюється і в будь-який момент може стати застарілою. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за отримання застарілої інформації з Сайту, а також за нездатність Користувача отримати оновлення інформації, котра зберігається на Сайті.

Адміністрація Сайту не несе жодної відповідальності за висловлювання і думки відвідувачів Сайту, залишені у вигляді коментарів або оглядів. Думка адміністрації Сайту може не збігатися з думкою і позицією авторів оглядів і коментарів. Разом з тим адміністрація Сайту вживає всіх можливих заходів, щоб не допускати публікацію повідомлень, які порушують чинне законодавство або норми моралі.

Адміністрація Сайту не несе відповідальності за можливі протиправні дії Користувача відносно третіх осіб, або третіх осіб щодо Користувача.

Адміністрація Сайту не несе відповідальності за висловлювання Користувача, створені або опубліковані на Сайті.

Адміністрація Сайту не несе відповідальності за шкоду, збитки або витрати (реальні або можливі), що виникли у зв’язку з цим Сайтом, його використанням або неможливістю використання.

Адміністрація Сайту не несе відповідальності за втрату Користувачем можливості доступу до свого акаунту – облікового запису на Сайті.

Адміністрація Сайту не несе відповідальності за неповне, неточне, некоректне вказання Користувачем своїх даних при створенні облікового запису Користувача.

При виникненні проблем у використанні Сайту, незгоди з конкретними розділами Угоди, або отриманні Користувачем недостовірної інформації від третіх осіб чи інформації образливого характеру, а також будь-якої іншої неприйнятної інформації, будь ласка, зверніться до адміністрації Сайту для того, щоб адміністрація Сайту могла проаналізувати й усунути відповідні дефекти, обмежити  та запобігти надходженню на Сайт небажаної інформації, а також, при необхідності, обмежити або припинити зобов’язання з надання своїх послуг будь-якому Користувачеві й клієнту, що навмисно порушує приписи Угоди та функціонування роботи Сайту.

З метою вищевикладеного адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти розміщену на Сайті інформацію і вживати технічні та юридичні заходи для припинення доступу до Сайту Користувачів, котрі, згідно з висновком адміністрації Сайту, створюють проблеми у використанні Сайту іншими Користувачами, або Користувачів, які порушують вимоги Угоди.

Порядок дії угоди
Ця Угода є договором. Адміністрація Сайту залишає за собою право як змінити цю Угоду, так і ввести нову. Подібні зміни набирають чинності з моменту їх розміщення на Сайті. Використання Користувачем матеріалів Сайту після зміни Угоди автоматично означає їх прийняття.

Дана Угода набуває чинності при першому відвідуванні Сайту Користувачем і діє між Користувачем та адміністрацією Сайту протягом усього періоду використання Користувачем Сайту.

Сайт є об’єктом права інтелектуальної власності адміністрації Сайту. Усі виключні майнові авторські права на Сайт належать адміністрації Сайту. Використання Сайту Користувачами можливо строго в рамках Угоди й законодавства України про права інтелектуальної власності.

Усі торгові марки й назви, на які даються посилання в матеріалах цього Сайту, є власністю їхніх відповідних власників.

Користувач погоджується не відтворювати, не повторювати, не копіювати будь-які частини Сайту, крім тих випадків, коли такий дозвіл дано Користувачеві адміністрацією Сайту.

Ця Угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України.