Процедура повернення покупок із Frisbee

Загальна інформація
Оплативши покупку за допомогою Frisbee ви, згідно із Законом України «Про захист прав споживачів», маєте право повернути її.

Для оформлення повернення вам необхідно звернутися безпосередньо до продавця, у якого ви зробили покупку.

Інформацію про процедуру, терміни та інші умови повернення також необхідно уточнювати безпосередньо у продавця.

Зверніть увагу, що Frisbee є сервісом оплати ваших покупок, але не їх продавцем. Тому для оформлення повернення вам необхідно звернутися безпосередньо до продавця.

Терміни повернення покупки
Термін повернення вашої покупки залежить безпосередньо від умов самого продавця.

У сервісу Frisbee немає обмежень за термінами, тому що покупку ви повертаєте продавцю згідно з його умовами.

Перерахунок заборгованості після повернення на стороні Frisbee
Відсотки за використання сервісу Frisbee нараховуються до моменту отримання від продавця інформації про успішне повернення.

Після оформлення повернення на стороні продавця Frisbee оновить інформацію про вашу покупку на своїй стороні.

Після успішного повернення, залежно від обраного вами плану оплати, строку та виду повернення (частковий або повний), заборгованість по вашій покупці перед сервісом Frisbee може бути відсутньою або її сума перерахується.

Інформацію про статус повернення та стан заборгованості перед сервісом Frisbee можна побачити в особистому кабінеті, а також в інформаційних повідомленнях від нас.

Час обробки повернення залежить від вашої взаємодії із продавцем. Frisbee зі свого боку не може вплинути на цю процедуру. Отримавши інформацію від продавця про повернення, ми оновимо її на своїй стороні.

Якщо ви повернули покупку, але стан вашої заборгованості перед Frisbee в особистому кабінеті ще не оновився, це означає, що продавець поки не передав нам інформацію про ваше повернення.

Відмова у поверненні покупки продавцем
Якщо продавець відмовив у поверненні, сервіс Frisbee не може вплинути на це рішення. Щоб уникнути подібних непорозумінь, умови повернення покупки уточнюйте у продавця під час оформлення замовлення.